Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (253 entries)

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
hu: %1$s <strong>nem ajánlott </strong> a Contact Form 7 %2$s verziótól! %3$s használata ajánlott helyette.

en: %s ago
hu: %s telt el a bejegyzés óta

en: %s configuration error found | %s configuration errors found
hu[0]: %s konfigurációs hibát találtunk
hu[1]: %s konfigurációs hibát találtunk

en: %s keys switch panels
hu: %s billentyűkkel lehet váltani a lapok között

en: (required)
hu: (kötelező)

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
hu: <code>%1$s</code>, a<code>WPCF7_ContactForm</code> egyik része <strong>a továbbiakban már nem érhető el</strong>, helyette használjuk a <code>%2$s</code> eljárást.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
hu: <strong>Haladó beállítások</strong> az a hely, ahol az adott kapcsolati űrlap viselkedését lehet testre szabni kódrészletek hozzáadásával.

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
hu: A <strong>Contact Form 7 %1$s verziója a WordPress %2$s, vagy magasabb verzióját igényli.</strong> Szükség esetén <a href="%3$s">frissítsük a WordPresst</a>.

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
hu: <strong>Duplikálás</strong> – Egy meglévő űrlap másolása, klónozása. A duplikált űrlap örökli az eredeti űrlap valamennyi beállítását, tulajdonságát, de más egyedi azonosítót (ID) fog kapni.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
hu: <strong>Szerkesztés</strong> - A kapcsolati űrlap szerkesztő képernyőjére mutat. A felület úgy is elérhető, ha a kapcsolati űrlap címsorára kattintunk.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
hu: <strong>Űrlap</strong>, amely egy HTML űrlap tartalma. Egy űrlap elemen beül megengedett HTML elemek szabadon használhatóak, és itt érhető el a Contact Form 'form-tags' is.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
hu: <strong>Eail (2)</strong> egy bővített sablonminta, amely az Email-ben leírtakhoz hasonlóan működik. A különbség annyi, hogy az Email (2) csak akkor küldi ki a levelet, ha az Email küldése sikeres volt.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
hu: <strong>Email</strong> kezeli az email mintasablont (fejrészeket és az üzenet testet), amelyet a kapcsolati űrlap ki fog küldeni, ha a felhasználó a küldés gombra kattint. itt használható a Contact Form 'mail-tags' is.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
hu: <strong>Címsor</strong>, a kapcsolati űrlap elnevezése, amely csak címkeként van használva (amolyan emlékeztető), és szerkeszthető.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
hu: Egy 'form-tag' egy rövidkód, amely szögletes zárójelekbe van foglalva, és így helyezzük az űrlap tartalmai közé. Egy 'form-tag' általánosságban egy beviteli mezőt jelent, és négy részből tevődik össze: típus, név, beállítások és értékek. A Contact Form 7 számos 'form-tg' típust támogat, mint pl. szöveg-, szám-, dátum-mezőket, ellenőrző dobozt, rádió gombokat, fájlfeltöltés mezőt, CAPTCHA-t, és kvíz mezőt.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
hu: A 'mail-tag' úgyszintén egy szögletes zárójelbe foglalt rövidkód, amely az Email és az Email (2) mezőknél használható. Egy 'mail-tag' a felhasználó által a megfelelő "form-tag' számára bevitt értéket képviseli

en: Acceptable file types
hu: Feltölthető fájl típusok

en: Acceptance Checkbox
hu: Elfogadó jelölődoboz

en: Add New
hu: Új űrlap létrehozása

en: Add New Contact Form
hu: Új kapcsolat-űrlap létrehozása

en: Additional Headers
hu: További fejlécek:

en: Additional Settings
hu: További beállítások

en: Additional Settings (%d)
hu: További beállítások (%d)

en: Allow multiple selections
hu: Engedélyezett a többes választás

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
hu: A szolgáltató egyetlen általunk szolgáltatótt információt sem fog az engedélyünk nélkül megosztani.

en: Author
hu: Szerző

en: Available Actions
hu: Lehetséges műveletek

en: Checkboxes, Radio Buttons and Menus
hu: Jelölődobozok, Rádiógombok és Menük

en: Class attribute
hu: Osztály tulajdonság

en: Compact
hu: Kompakt

en: Configuration validation completed. An invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
hu[0]: A beállítások ellenőrzése megtörtént, egy hibás kapcsolati űrlapot találtunk.
hu[1]: A beállítások ellenőrzése megtörtént, %s hibás kapcsolati űrlapot találtunk.

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
hu: A beállítások ellenőrzése megtörtént, nem találtunk hibát.

en: Configure Keys
hu: Kulcsok beállítása

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Contact Form
hu: Kapcsolati űrlap

en: Contact Forms
hu: Kapcsolati űrlapok

en: Contact form %d
hu: %d kapcsolati űrlap

en: Contact form created.
hu: Kapcsolati űrlap létrehozva.

en: Contact form deleted.
hu: Kapcsolati űrlap törölve.

en: Contact form saved.
hu: Kapcsolati űrlap elmentve.

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
hu: Másoljuk ki az alábbi rövidkódot és illesszük be a kívánt bejegyzésbe, oldalra vagy szöveges widget-be.

en: Dark
hu: Sötét

en: Date
hu: Dátum

en: Date Field
hu: Dátummező

en: Date format that the sender entered is invalid
hu: A küldő által megadott dátum-formátum helytelen.

en: Date is earlier than minimum limit
hu: A dátum a minimális értéknél korábbi.

en: Date is later than maximum limit
hu: A dátum későbbi, mint a megadott maximum.

en: Default value
hu: Alapértelmezett érték

en: Delete
hu: Törlés

en: Dismiss
hu: Bezárás

en: Docs
hu: Dokumentáció (angol)

en: Duplicate
hu: Duplikálás

en: ERROR
hu: HIBA

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit &#8220;%s&#8221;
hu: &#8220;%s&#8221; szerkesztése

en: Edit Contact Form
hu: Kapcsolati űrlap szerkesztése

en: Edit messages used in the following situations.
hu: A szerkesztett üzenetek a következő helyzetekben használva.

en: Email address that the sender entered is invalid
hu: A küldő által megadott email cím nem tűnik szabványosnak...

en: Enter title here
hu: Cím beírása

en: Error in deleting.
hu: Hiba törlés közben....

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
hu: Üres mail-tag-ekkel történő sorok kizárása a kimenetből

en: FAQ
hu: GYIK (angol)

en: FAQ about Configuration Validator
hu: GYIK a konfiguráció érvényesítésről (angol)

en: Field type
hu: Mező típusa

en: File Attachments
hu: Fájlmelléklet:

en: File Uploading and Attachment
hu: Fájl feltöltése és csatolása

en: File size limit (bytes)
hu: Fájlméret limit (bájt)

en: For more details, see %s.
hu: Bővebben: %s.

en: For more information:
hu: További információk:

en: Form
hu: Űrlap

en: Form-tag Generator: %s
hu: Form-tag generátor: %s

en: Form-tags
hu: Űrlap címkék

en: From
hu: Feladó

en: From: %s
hu: Feladó: %s

en: Generate a form-tag for a date input field. For more details, see %s.
hu: Egy form-tag létrehozása a dátum beviteli mezőnek. Bővebb információ: %s.

en: Generate a form-tag for a drop-down menu. For more details, see %s.
hu: Egy form-tag létrehozása a legördülő menühöz. Bővebb információ: %s.

en: Generate a form-tag for a field for numeric value input. For more details, see %s.
hu: Egy form-tag létrehozása a szám-érték beviteli mezőhöz. Bővebb információ: %s.

en: Generate a form-tag for a file uploading field. For more details, see %s.
hu: Egy form-tag létrehozása a fájlfeltöltés mezőnek. Bővebb információ: %s.

en: Generate a form-tag for a group of checkboxes. For more details, see %s.
hu: Egy form-tag létrehozása a jelölődobozok csoportjának. Bővebb információ: %s.

en: Generate a form-tag for a group of radio buttons. For more details, see %s.
hu: Egy form-tag létrehozása a rádiógombok csoportjának. Bővebb információ: %s.

en: Generate a form-tag for a multi-line text input field. For more details, see %s.
hu: Egy form-tag létrehozása többsoros szöveg beviteli mezőnek. Bővebb információ: %s.

en: Generate a form-tag for a question-answer pair. For more details, see %s.
hu: Egy form-tag létrehozása a kérdés-felelet pároshoz. Bővebb információ: %s.

en: Generate a form-tag for a reCAPTCHA widget. For more details, see %s.
hu: Űrlap tag létrehozása a reCAPTCHA widget számára. Bővebben: %s.

en: Generate a form-tag for a single-line URL input field. For more details, see %s.
hu: Egy form-tag létrehozása egysoros URL cím beviteli mezőnek. Bővebb információ: %s.

en: Generate a form-tag for a single-line email address input field. For more details, see %s.
hu: Egy form-tag létrehozása egysoros email cím beviteli mezőnek. Bővebb információ: %s.

en: Generate a form-tag for a single-line plain text input field. For more details, see %s.
hu: Egy form-tag létrehozása az egysoros szveg beviteli mezőnek. Bővebb információ: %s.

en: Generate a form-tag for a single-line telephone number input field. For more details, see %s.
hu: Egy form-tag létrehozása egysoros telefonszám beviteli mezőnek. Bővebb információ: %s.

en: Generate a form-tag for a submit button. For more details, see %s.
hu: Egy form-tag létrehozása a küldés gombnak. Bővebb információ: %s.

en: Generate a form-tag for an acceptance checkbox. For more details, see %s.
hu: Generáljunk egy form-tag-et egy elfogadó ellenőrző dobozhoz. Részletek: %s.

en: Generate form-tags for a CAPTCHA image and corresponding response input field. For more details, see %s.
hu: Form-tag-ek létrehozása a CAPTCHA kép és az ellenőrző válasz beviteli mezők számára. Bővebben: %s.

en: HTML tags are not allowed in a message.
hu: Nem engedélyezett az üzenetben a HTML tag használata

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
hu: A kapcsolati űrlap lista bármelyik sora fölé húzva a mutatót, meg fog jelenni egy művelei hivatkozás, amellyel az űrlap kezelése elérhető. A következő műveleteket lehet végrehajtani:

en: How to correct this?
hu: Hogyan javítsuk ezt a hibát?

en: Id attribute
hu: ID tulajdonság

en: Image settings
hu: Képbeállítások

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
hu: <strong>Üzenetek</strong> az a rész, ahol a kapcsolati űrlapok használatához szükséges különféle üzenetek szerkeszthetőek. Ezek az üzenetek  rövidek, mint pl. egy érvényesítési hibaüzenetet lát a felhasználó, ha nem tölti ki a kötelező mezőt.

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
hu: A következő mezőkben az alábbi mail-tag-ek használhatóak:

en: Information
hu: Információ

en: Input field settings
hu: Beíró-mezők beállításai

en: Insert Tag
hu: Tag beillesztése

en: Insert a blank item as the first option
hu: Első helyre illeszzünk be egy üres mezőt

en: Integration
hu: Integráció

en: Integration with Other Services
hu: Integráció más szolgáltatásokkal

en: Invalid key values.
hu: Érvénytelen kulcs értékek.

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
hu: Egy újabb kapcsolati űrlap bővítmény. Egyszerű, de rugalmas.

en: Label
hu: Címke

en: Light
hu: Világos

en: Mail
hu: Email

en: Mail (2)
hu: Email (2)

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
hu: Email (2) egy további email mintasablon, amelyet gyakran automatikus válaszadáshoz használunk.

en: Mail-tags
hu: Email címkék

en: Make checkboxes exclusive
hu: Készítsünk egymást kizáró jelölődobozokat

en: Make this checkbox checked by default
hu: Alapértelmezetten legyen a jelölődoboz bejelölt állapotú

en: Make this work inversely
hu: Működjön fordítottan

en: Message Body
hu: Üzenettörzs

en: Message Body:
hu: Üzenet törzse:

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
hu: A hibás beállítások levélkézbesítési, vagy egyéb hibákat okoznak. Ellenőrizzük az űrlapokat most.

en: Multiple form controls are placed inside a single label element.
hu: Összetett űrlap felügyelete az egyetlen címke elemébe kerül.

en: Name
hu: Név

en: Normal
hu: Normál

en: Number Fields
hu: Számmezők

en: Number format that the sender entered is invalid
hu: A küldő által megadott szám-formátum helytelen.

en: Number is larger than maximum limit
hu: A szám nagyobb a maximális értéknél

en: Number is smaller than minimum limit
hu: A szám a minimális értéknél kisebb

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
hu: Ezen a képernyőna kapcsolati űrlap szerkeszthető. Egy kapcsolati űrlap a következő összetevőket tartalmazza:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
hu: Ezen a képernyőn a Contact Form 7 által szolgáltatott össze űrlaps kezelése elvégezhető. Az űrlapok lehetséges száma nem korlátozott. Minden egyes űrlap rendelkezik egy azonosítóval (ID) és tartozik hozzá egy rövidkód ([contact-form-7 ...]). Egy kapcsolati űrlap beillesztése egy odalra vagy bejegyzésbe egyszerűen azt jelenti, hogy az adott rövidkódot be kell illeszteni a kívánt helyre.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
hu: Ezen a részen kezelhetjük azokat a szolgáltatásokat amelyeket a Contact Form 7 bővítménnyel elérhető. Az API segítségével valamennyi elérhető szolgáltatással együttműködhetünk.

en: One option per line.
hu: Soronként egy lehetőség.

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
hu: egy vagy több mező hibát tartalmaz, az ellenőrzést követően a műveletet meg kell ismételni.

en: One pipe-separated question-answer pair (e.g. The capital of Brazil?|Rio) per line.
hu: Egy elválasztóval bíró kérdés-felelet pár (pl.: Baranya megye fővárosa?|Pécs) egy sorban (soronként csak egy).

en: Options
hu: Beállítások

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Please verify that you are not a robot.
hu: Erősítsük meg, hogy emberből vagyunk.

en: Put a label first, a checkbox last
hu: Először helyezzük be a címkét, majd azután egy jelölődobozt

en: Questions and answers
hu: Kérdések és Válaszok

en: Quiz
hu: Kvíz

en: Range
hu: Határ

en: Required field
hu: Kötelező mező

en: Reset Keys
hu: Alapértékek visszaállítása

en: Save
hu: Mentés

en: Search Contact Forms
hu: Kapcsolati űrlap keresése

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
hu: &#8220;%s&#8221; kifejezésre történő keresés eredménye

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs (Secret key)

en: Send
hu: Küldés

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
hu: A feladó nem adott korrekt választ a kvíz-kérdésre

en: Sender's message failed to send
hu: A feladó üzenetének elküldése sikertelen.

en: Sender's message was sent successfully
hu: A feladó üzenete sikeresen elküldve.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Settings saved.
hu: Beállítások elmentve.

en: Shortcode
hu: Rövidkód

en: Site Key
hu: Nyilvános kulcs (Site key)

en: Size
hu: Méret

en: Slider
hu: Vetítés (Slider)

en: Status
hu: Állapot

en: Subject
hu: Tárgy

en: Subject: %s
hu: Tárgy: %s

en: Submission was referred to as spam
hu: A beküldés spam-ként került megjelölésre.

en: Submit Button
hu: Küldés gomb

en: Support
hu: Támogatás

en: Telephone number that the sender entered is invalid
hu: A küldő által megadott telefonszám hibásnak tűnik.

en: Text Fields
hu: Szövegmezők

en: Thank you for your message. It has been sent.
hu: Köszönjük szépen az üzenetet, amelyet továbbítottunk!

en: The %name% field value is invalid.
hu: A(z) %name% mező értéke érvénytelen.

en: The URL is invalid.
hu: Az URL Cím érvénytelen

en: The answer to the quiz is incorrect.
hu: A quiz-kérdésre adott válasz hibás.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
hu: A módosítások elvesznek, amennyiben elhagyjuk mentés nélkül ezt az oldalt.

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
hu: A megadott CAPTCHA karakterek nem egyeznek

en: The date format is incorrect.
hu: Nem megfelelő a dátum formátuma.

en: The date is after the latest one allowed.
hu: A dátum az engedélyezett időpont utáni.

en: The date is before the earliest one allowed.
hu: A dátum korábbi, mint az engedélyezett legkorábbi időpont.

en: The e-mail address entered is invalid.
hu: A megadott e-mail cím érvénytelen.

en: The field is required.
hu: Kötelező mező

en: The field is too long.
hu: A mező túl hosszú.

en: The field is too short.
hu: A mező túl rövid.

en: The file is too big.
hu: Túl nagyméretű a fájl.

en: The number format is invalid.
hu: A szám formátuma érvénytelen.

en: The number is larger than the maximum allowed.
hu: A szám nagyobb az engedélyezett legnagyobb számnál.

en: The number is smaller than the minimum allowed.
hu: A szám kisebb az engedélyezett legkisebb számnál.

en: The telephone number is invalid.
hu: A telefonszám érvénytelen.

en: Theme
hu: Sablon

en: There are also special mail-tags that have specific names, but don&#8217;t have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
hu: Vannak speciális 'mail-tag'-ek, amelyeknek speciális nevük van, de másban eltérnek a 'form-tag'-ektől. Ezeket általában a küldéskor használt metainformációkat jelentik, mint pl. a küldő IP címe, vagy az oldal URL címe.

en: There are terms that the sender must accept
hu: Használat feltételhez van kötva, amelyet a feladónak el kell fogadni

en: There is a field that the sender must fill in
hu: A mezőt a feladónak adattal kell töltenie

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
hu: Ebben a mezőben a bevitt adat hosszabb, mint az engedélyezett legnagyobb méret

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
hu: Ebben a mezőben a bevitt adat rövidebb, mint az előírt legkisebb méret

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
hu: Egy hiba történt az üzenet küldése során, a műveletet meg kell ismételni.

en: There was an error uploading the file.
hu: Hiba történt a fájlfeltöltés közben.

en: There was an unknown error uploading the file.
hu: Ismeretlen eredetű hiba történt a fájlfeltöltéskor.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
hu: Ez a kapcsolati űrlap tartalmazza a CAPTCHA mezőket, de a szükséges könyvtárak (GD és FreeType) a szerveren nem érhetőek el.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
hu: Ez a kapcsolati űrlap tartalmazza a CAPTCHA mezőt, de a fájlok mappája (%s) nem létezik, vagy nem írható. A mappa kézzel létrehozható, vagy módosítani kell a tulajdonosi jogokat.

en: This contact form contains file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
hu: Ez a kapcsolati űrlap tartalmazza a fájlfeltöltési mezőt, de a fájlok mappája (%s) nem létezik, vagy nem írható. A mappa kézzel létrehozható, vagy módosítani kell a tulajdonosi jogokat.

en: This e-mail was sent from a contact form on %1$s (%2$s)
hu: Az üzenet a(z) %1$s (%2$s) kapcsolati űrlap felhasználásával kerül továbbításra

en: This email address does not belong to the same domain as the site.
hu: Ez az e-mail cím nem tartozik a honlappal azonos tartományhoz.
    This email address does not belong to the same domain as the site.

en: This field can be empty depending on user input.
hu: Ez a mező üresen maradhat a felhasználói beavatkozástól függően.

en: This field has syntax errors.
hu: Ez a mező szintaktikai hibás.

en: This field requires author's URL
hu: Kötelező a szerző URL-címét megadni

en: This field requires author's email address
hu: Kötelező a szerző email címét megadni

en: This field requires author's name
hu: A szerző nevét kötelező megadni

en: Title
hu: Címsor

en: To
hu: Címzett

en: To attach the file uploaded through this field to mail, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the File Attachments field on the Mail tab.
hu: Ezen mezőn keresztül az emailbe történő fájlcsatoláshoz a megfelelő mail-tag-et (%s) be kell illeszteni az email fülön a Fájlcsatolmány mezőbe.

en: To use CAPTCHA, you first need to install and activate %s plugin.
hu: A CAPTCHA használatához telepíteni kell a %s bővítményt.

en: To use CAPTCHA, you need <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> plugin installed.
hu: A CAPTCHA használatához a <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/" target="_blank">Really Simple CAPTCHA</a> bővítményt kell telepíteni.

en: To use reCAPTCHA, first you need to install an API key pair. For more details, see %s.
hu: A reCAPTCHA használatához először telepíteni kell egy API kulcs-párt. Bővebben:  %s.

en: To use reCAPTCHA, you need to install an API key pair.
hu: A reCAPTCHA használatához egy API kulcs-párt kell telepíteni.

en: To use the value input through this field in a mail field, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the field on the Mail tab.
hu: Ezen mezőn keresztül az email-be történő érték bevitelhez a megfelelő mail-tag-et (%s) be kell illeszteni az email fülön az Email mezőbe.

en: URL that the sender entered is invalid
hu: A küldő által megadott URL cím nem tűnik szabványosnak...

en: Untitled
hu: Névtelen

en: Uploaded file is not allowed for file type
hu: A feltöltött fájl típusa nem engedélyezett

en: Uploaded file is too large
hu: A feltöltött fájl túl nagy méretű

en: Uploading a file fails for PHP error
hu: A feltöltendő fájl PHP-hibát okoz

en: Uploading a file fails for any reason
hu: A feltöltendő fájl valamelyik szabályt megszegi

en: Use HTML content type
hu: HTML típusú tartalom használata

en: Use Mail (2)
hu: Email (2) használat

en: Use this text as the placeholder of the field
hu: Használjuk ezt a szöveget a mező helyőrzőjeként

en: Validate %s Contact Form Now | Validate %s Contact Forms Now
hu[0]: %s kapcsolati űrlap ellenőrzése most
hu[1]: %s kapcsolati űrlap ellenőrzése most

en: Validate Configuration
hu: Beállítások ellenőrzése

en: Validate Contact Form 7 Configuration
hu: Contact Form 7 beállítások érvényesítése

en: Validation errors occurred
hu: Érvényesítési hiba!

en: What's this?
hu: Mi ez?

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you don&#8217;t need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
hu: Mivel a 'form-tag'-ek viszonylag komplex szintaxissal rendelkeznek, nincs szükség ismerni a felépítésüket, egyszerűen a < strong>Tag létrehozása</strong> gombot kell használni ezen a képernyőn.

en: Wrap each item with label element
hu: Csomagoljunk minden tételt címke elemmel

en: Y/m/d
hu: Y-m-d

en: Y/m/d g:i:s A
hu: Y-m-d  H:i

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hu: Biztos, hogy véglegesen töröljük a kiválasztott kapcsolati űrlapot?
     'Megszakítás', ha nem, vagy 'OK', ha törölhető.

en: You are not allowed to delete this item.
hu: Nincs megfelelő jogosultság ezen tétel törléséhez.

en: You are not allowed to edit this contact form.
hu: Nincs megfelelő jogosultság ezen űrlap szerkesztéséhez.

en: You are not allowed to edit this item.
hu: Nincs megfelelő jogosultság ezen tétel szerkesztéséhez.

en: You are not allowed to upload files of this type.
hu: Nem engedélyezett az ilyen típusú fájl feltöltése.

en: You are not allowed to validate configuration.
hu: A beállítások ellenőrzéséhez nincs elegendő jogosultság.

en: You can add customization code snippets here. For details, see %s.
hu: Testreszabott kódrészleteket ezen a helyen adhatunk hozzá. Részletek: %s.

en: You can also use this old-style shortcode:
hu: A következő - korábbi stílusú rövidkód is használható:

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
hu: Első lépésként szükségünk lesz egy felhasználói fiókra annál a szolgáltatónál, amelyik szolgáltatásait szeretnénk igénybe venni. Amennyiben ez már rendelkezésünkre áll, a Contact Form 7 bővítményt engedélyeztetni kell annál a szolgáltatónál, amelyikhez a felhasználói fiókkal rendelkezünk.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
hu: Az üzenet elküldése előtt a feltételeket el kell fogadni.

en: Your Email
hu: Email cím

en: Your Message
hu: Üzenet

en: Your Name
hu: Név

en: Your entered code is incorrect.
hu: A beírt kód téves

en: acceptance
hu: elfogadás

en: checkboxes
hu: jelölődoboz

en: comment blacklist
hu: hozzászólás fekete lista

en: date
hu: dátum

en: drop-down menu
hu: legördülő menü

en: file
hu: fájl

en: number
hu: szám

en: quiz
hu: kvíz

en: radio buttons
hu: rádiógomb

en: reCAPTCHA is a free service to protect your website from spam and abuse.
hu: reCAPTCHA egy ingyenes szolgáltatás a honlap védelme érdekében, a spam-ek és a visszaélések ellen.

en: submit
hu: küldés

en: tel
hu: telefon

en: text
hu: szöveg

en: text area
hu: szöveges terület
